.

.

Шампион Женски Растојанието Долна жица 2. Спортски Градник

Шампион Женски Растојанието Долна жица 2. Спортски Градник

DEN 271.04

Количината на стоката
Това е достапна

Шампионот верува во моќта на женскиот спортист. Нивните супер поддржувачки спортски градници ви овозможуваат да вежбате со целосна самодоверба и да ве одржуваат ладни и суви додека го достигнувате највисокото ниво, без разлика на активноста. Притиснете ги вашите граници во овој спортски градник со целосна покриеност. Микрофибер што ја отстранува влагата и брзо се суши. Изграден за активности со големо влијание, како што е аеробик. Капсулираните чаши ја поддржуваат секоја дојка поединечно. Чаши под жица со двослојна мрежа-поставата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата