.

.

Кајти Форти-Исхрана Кокатиел Миленичиња Птица Храна Семе, лбс

Кајти Форти-Исхрана Кокатиел Миленичиња Птица Храна Семе, лбс

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Храната Од Кокатиел со Форти-Диета е развиена од експерт за исхрана на птици за да се осигура дека птицата милениче ќе добие соодветна исхрана. Форти-Диетата е мешавина од свежи семиња и житарки и есенцијални витамини и минерали.Кејти разбира дека споделувањето на вашиот живот со мало милениче не само што е пријатно, туку и многу збогатувачко. Кејти ја покажува нашата љубов обезбедувајќи му на вашето мало милениче најдобра исхрана за долг и здрав живот. Со повеќе од 150 години нутриционистичко искуство, не е ни чудо зошто Кејти е во срцето на секоја здрава рутина за хранење. Содржи здрави состојки кои обезбедуваат витални хранливи материи. Мешавина од свежи вкусни семиња и зрна. Збогатен со витамини и минерали. Природно зачувани за идеална свежина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата