.

.

Женски Врвови Клиренс Под $ Ленаго Женски Летни Врвови Плус Големина Обичен Принт Обичен Тркалезен Ракав За Вратот Лабаво Вклопување Удобни Блузи Од Туника

Женски Врвови Клиренс Под $ Ленаго Женски Летни Врвови Плус Големина Обичен Принт Обичен Тркалезен Ракав За Вратот Лабаво Вклопување

DEN 191.84

Количината на стоката
Това е достапна

Жени Лето Секси Печатење Редовно Копче Кружен Врат Краток Ракав Жени Кратки Ракави Врвкарактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Удобно погодно за различни прилики. 4.Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат За Целата Сезона. 5.It може да се мие,повтореното перење не влијае на употребата. Сезона : Пролет, Лето : Женска Пригода : Секојдневен, Партиматеријал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Секојдневен, Моден Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 парчиња Женски Врвови Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите Со табелата со големини : Големина : СГолемина. : Мали - - - - САД : 4ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34Биста : 100см/39.37"Должина : 68см/26.77" Големина : М - - - - Големина. : СРЕДНО - - - - САД : 6ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36Биста : 104см/40.94"Должина : 69см/27.17" Големина : Л - - - - Големина. : Големи - - - - САД : 8ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38Биста : 108см/42.52"Должина : 70см/27.56" Големина : XLГолемина. : Х-Голем - - - - САД : 10ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40Биста : 112см/44.09"Должина : 71см/27.95" Големина : ХХЛГолемина. : Хх-Големи - - - - САД : 12ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42Биста : 116см/45.67 "- - - - Должина : 72см/28.35". Женски летни врвови 2023, блузи за жени 2023, летни врвови за жени 2023, летни врвови за жени 2023 трендовски, пролетни врвови за жени 2023 трендовски, лежерни летни врвови за жени 2023, летни блузи за жени 2023, кошули за жени тренди лето, дами летни врвови. €Моден Дизајн Q : овој женски летен врв има елегантен дизајн на ракави од седум дела, оваа стилска деловна кошула совршено го покажува вашиот шармантен изглед и женските облини. Можете да ја напикате кошулата во панталоните или да врзете јазол за да изгледате пообично и помодерно. ① Прилика : овој разноврсен летен врв е совршено носење со фармерки, шорцеви, слаби, спортски панталони, здолништа, каприс или високи потпетици. Врвот на туниката со кратки ракави лесно може да премине од секојдневна во работна облека. Совршено за жешко лето иumn. Големина : Пред да платите за вашата нарачка,ве молиме погледнете ја нашата табела со големини за специфични мерења за да постигнете совршено вклопување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата