.

.

Женски Плус Големина Летен Моден Тренд За Жени Обични Лабави Шорцеви Џеб За Трчање Со Врвки Долги Панталони Широка Еднобојна Дневна Соба

Женски Плус Големина Летен Моден Тренд За Жени Обични Лабави Шорцеви Џеб За Трчање Со Врвки Долги Панталони Широка Еднобојна

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Кијблае Женска Облека Се Занимава Денес одговор На Е-Пошта во рок од 24 часа; ако имате какви било проблеми со квалитетот, логистиката и големината поврзани со парцелата, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Кијбла е Меѓународен бренд за долна облека кој се фокусира на женскиот фустан за ноќта на вештерките, блузи, палто, јакна, кошула, долна облека, бебешка кукла, облека за спиење, долна облека, комплет итн. Потребно е многу време за тестирање на видови материјали за развој на различни стилови, само за да ги претставиме најдобрите производи на секој клиент! панталони за жени работат панталони за жени црни панталони за жени бели панталони со висок струк за жени широки панталони за нозе црни панталони женски Сезони : Пролет,Лето, Зимски Пол : Жени облечени црни панталони жени канцелариска облека за жени облека за жени широки панталони за жени бели ленени панталони работни панталони жени црни панталони работни панталони за жени канцелариски жени црни панталони за фустани деловни лежерни панталони за жени јога материјал : декорација на мека крпа : еднобојна,еластична должина на облеката на половината : редовен тип на шема : стил на цврста боја : мода ,Каузална што Добивате : 1 компјутер совети за панталони ве молиме погледнете ја табелата со големини што ја нудиме. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење. 2.Стилски и мода ве прават попривлечни . 3.Одлично За Спорт, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! бизнис обични панталони за жени розови панталони црни панталони палацо панталони розови панталони за жени бели панталони плус големина панталони работна облека за жени жени работна облека палацо панталони за жени . 4.Одлично За Спорт во сите сезонимека ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост. канцелариски панталони за жени панталони со висок струк за жени панталони со висок струк зелени панталони за жени палацо панталони за жени плус големина плус големина широки панталони за нозе за жени панталони со права нога жени панталони со висок струк жени црни панталони со висок струк жени бели панталони со летни плисирани панталони за жени. 5.Оваа ултра лесна ткаенина е супер за максимална удобност во топло време.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата