.

.

30 W 14 H половина октагон Топ лево: Функционален, PVC Gable Vent W 1 4 рамка за рамна трим

30 W 14 H половина октагон Топ лево: Функционален, PVC Gable Vent W 1 4 рамка за рамна трим

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

PVC Gable Vents не само што додаваат функционалност во вашиот дом, дозволувајќи им на протокот на воздух, тие додаваат клучна архитектонска карактеристика. ПВЦ материјалот е долготраен, издржлив и се држи против временските услови. Достапно во плетеницата на големини и форми на нарачка. Прескокнете ги неволјите на традиционалните материјали што ги лупи, пукаат и искривуваат со текот на времето; и изберете PVC Gable Vents. Нема да попушти, искриви или раздели и е непропустлив на природните елементи. Повеќе големини и стилови на располагање за да одговараат на секоја потреба од проектот. Трајно и долготрајно со минимално одржување. Секое вложување на Гејбл е рачно изработен со квалитетен ПВЦ материјал. Иста силна конструкција и супериорен проток на воздух како отвори за дрво. ПВЦ може лесно да се наслика за да одговара на постојната трим.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата