.

.

Kinfine модерен стол за акцент на акцент со трим на главата за нокти

Kinfine модерен стол за акцент на акцент со трим на главата за нокти

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Нашиот стол за акцент на Kinfine има модерен дизајн на рака на рака во темна, морнарица сина ткаенина со трим за нокти. Нашиот стол инспириран од машка облека има безвременски привлечност што надополнува широк спектар на украси за дома. Лесната мешавина од постелнина има чист и јасен изглед кој е засилен со дрвени нозе во финишот од орев од средниот тон. За модерен машки изглед, додадете го овој акцент стол во вашата дневна соба, спална соба или влез, или спарете две заедно за посилна изјава. Современиот акцент на Kinfine Modern Swoop додава стил и удобност во секоја просторија. Колекцијата Kinfine го меша рустикалниот стил на фарма со боемски акценти совршени за секоја сезона. Оваа колекција го олеснува и прифатливото да ја осветлите секоја просторија со пријатни, живописни, квалитетни парчиња. Kinfine Modern Swoop Accent Accent Cood со трим за нокти, повеќе бои : модерен дизајн на рака на рака со трим за нокти. Средна фирма перница за удобност и издржливост. Дрвени нозе во финиш од орев од среден тон. Лесен за склопување и одржување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата