.

.

Stride Rite Марсел осветлени патики

Stride Rite Марсел осветлени патики

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

За светли млади умови (со модна смисла да се совпаѓаат.) Светлината на рит-патеката на Рит е машината што може да се пее и целодневното носење со флексибилна надворешна плоча, удобна мемориска пена од пена и лесно затворање на кука и јамка. Подготвен јазик и јака за дополнителна удобност. Подградите за мрежи со антимикробно лекување го намалуваат мирисот. Двојно вклопување систем со отстранлив чорап. Целосно миење материјали. Мемориски пени подножје. Преголеми отвори за лесно. Прилагодливо затворање на кука и јамка со еластична чипка чипка. Анти-микробни облоги.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата