.

.

Чикаго Мечки - С. Престон Маскота Стејли Ѕид Постер, 14.725 22.375

Чикаго Мечки - С. Престон Маскота Стејли Ѕид Постер, 14.725 22.375

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Овие Трендови Меѓународни Мак Чикаго Мечки-С. Престон Маскота Стејли 20 Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Мак Чикаго Мечки-С. Престон Маскота Стали 20 Ѕид Постер : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Фотоарт Сјај Постер Хартија. Вклучува 16 Држачи За Постери за лесна апликација без оштетување. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725 "х 22.375".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата