.

.

Чикаго Мечки - Дарнел Муни Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

Чикаго Мечки - Дарнел Муни Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овие Трендови Меѓународни Мак Чикаго Мечки-Дарнел Муни 22 Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се испечатени на сјајна хартија. Лесно закачете го овој постер Со Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Меѓународни Трендови, ДОО е водечки издавач и производител на лиценцирани постери, календари, налепници и производи за социјални канцелариски материјал. Трендови Меѓународните Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај За Фотографија. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х. 5".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата