.

.

Екстремна удобност на Ли мажите рамен предниот остава

Екстремна удобност на Ли мажите рамен предниот остава

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Гледањето на најдоброто не можеше да биде полесно во екстремното удобноста на овие мажи. Направено со отпорна на брчки и ткаенини за перформанси на влага за влага, оваа пантолона ве одржува кул и изгледате најдобро додека се наведнувате, крцкате и се движите со леснотија. Екстремниот флексибилен лента за половината има скриен густ, овозможувајќи ви да имате малку повеќе дополнителна просторија каде што ви е најпотребна. Рамниот фронт ви дава елегантна силуета и џебовите за дишење на решетката ги одржуваат вашите најважни и суви. Одликувајќи се со директно вклопување низ колковите и бутовите и права нога за потенок силуета, оваа пантолона е задолжителна за работа и игра. За фустан изглед, појас со омиленото поло или копче надолу. Директно на седиштето и бутот. Права нога. Екстремен флексибилен половински лента. Замачкајте ги предните џебови, заварувајте ги џебовите со ткаенина од мрежа. Истегнување на перформанси, отпорност на брчки, влага за влага. 98% памук, 2% спандекс. Стил #104273590.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата