.

.

- Х Морски Клипови За Батерии

- Х Морски Клипови За Батерии

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Клиповите За Морски Батерии Т-Х се јасно идентификувани со изолационите гумени црвени и црни рачки. Овие клипови се идеални за правење сопствени кабли за извор на енергија за помошни пумпи за напојување, светла за итни случаи, подводни светла и многу повеќе. Одлично за кикотење со пробивање и копање жаби ноќе. Овие клипови се оценети на 15 засилувачи и се дома на бродот, Р.в., автомобил или камп. Т-Х Морска Батерија Клипови 15 ЗАСИЛУВАЧ Батерија Клипови. Изолирани 3" Отпорни На Корозија Позлатени Клипови. Боја Кодирани Костец За Позитивни И Негативни Идентификација. Идеален за Брод, Р.в. и Кампување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата