.

.

Т Супер-Про Одговара изберете: 1988-ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400, 1967-ШЕВРОЛЕТ Ц10

Т Супер-Про Одговара изберете: 1988-ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400, 1967-ШЕВРОЛЕТ Ц10

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Комплет за Обнова на пренос - Автоматски-Про Супер-Спојки / Ленти / Филтер / Дихтунзи / Заптивки-Модулатор-Тело На Вентил - ТХ400-Комплет;TCI® Pro Супер Комплетите се комплети за ремонт на пренос за вашето возило што ги содржат истите делови и парчиња што се користат во зградата TCI® Streetfighter® Преноси. Тие вклучуваат дихтунзи, комплет за заптивки, заптивка за тава (тип за повеќекратна употреба), нови триење на перформансите, челични спојки, ленти, прилагодлив модулатор и филтер со голем волумен и комплет за приклучок за одвод. Про Супер Комплетот содржи И Комплет За Каросерија На Вентилот Trans-Scat®, кој ви овозможува да го смените телото на вентилот во рачно/автоматско поставување што обезбедува и добра цврста смена погодна за апликации за влечење или промена на квалитетот на конкуренцијата за трки со влечење.; Комплет За Обнова На Преносот. Автоматски. Про Супер. Спојки/Ленти/Филтер/Дихтунзи/Заптивки. Модулатор. Вентил Тело. ТХ400.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата