.

.

Замрзнати девојки Ексклузивно фустани за фудбал, големини 4-12

Замрзнати девојки Ексклузивно фустани за фудбал, големини 4-12

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Колку кул фустан за игра! Таа може да го игра делот од нејзините омилени ликови од „Замрзнатиот 2 на Дизни“, во кој има отпечатоци од фолија на здолништето и акценти на искриви секвенци. Студено деколте на рамото. Леќата за леќата. Акценти на секвенци; Здолниште печатено од фолија. © Дизни, сите права се задржани. Бодис : 95% полиестер/5% спандекс; Здолниште : 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Замрзнат 2 фустани фустан за девојчиња.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата