.

.

Епл iPad Про 9. Придружник Супер Тенок Случај Покрие Камен Боја

Епл iPad Про 9. Придружник Супер Тенок Случај Покрие Камен Боја

DEN 905.92

Количината на стоката
Това е достапна

ХОМО Придружник Случај ХОМО Го Воведува Својот придружник случај за Apple i Pad Pro 9,7 инчи. Новиот СЛУЧАЈ НА ПРИДРУЖНИК НА ХОМО е совршен натпревар За Паметни капаци На Apple и паметна тастатура. Овој случај е шик, мала тежина и низок профил, и тоа не додава најголемиот дел на apple i Pad . Гаранција 2 Година Хомо Гаранција со брз и лесен хомо услуга. Проверете Ја Колекцијата Додатоци ХОМО Позната како мобилен нема да биде компатибилна со најновиот i Pad Pro 12,9 инчи или друг i Pad таблет. (ПАКЕТОТ НЕ ВКЛУЧУВА ТАСТАТУРА). Силна Заштита : Цврст Заден Капак На КОМПЈУТЕР + Флексибилен Раб НА ТПУ за да понуди целосна заштита и дизајн на исечоци на паметниот заден панел за подобра вентилација.Тенок и Лесен. Совршено Вклопување : Совршено вклопување Со Паметна тастатура и оставете доволно простор За Паметен конектор. Тоа нема да влијае на адсорпцијата на тастатурата. ХОМО е регистрирана трговска марка и бестселер на кутии за таблети.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата