.

.

Круг Намалување 0. Цттв Црн Природен Дијамант Бајпас Прстен ВО 10к Цврсто Жолто Злато, Големина На Прстен: 5

Круг Намалување 0. Цттв Црн Природен Дијамант Бајпас Прстен ВО 10к Цврсто Жолто Злато, Големина На Прстен: 5

DEN 8800.00

Количината на стоката
Това е достапна

Изразете ја вашата љубов со Овој Веренички Прстен, прекрасно парче кое заслужува место во секоја пригода. Одликувајќи Се Со Тркалезно Сечење 0,20 Cttw Црн Природен Дијамантски Бајпас Прстен ВО 10k Цврсто Жолто Злато, Големина На Прстен : 5 Едноставно Убава!! Тоа е прекрасно парче што го надополнува вашиот личен стил со овој накит за секоја посебна пригода како мајки-Ден, Свадба, Свршувачка, вљубените-ден, Годишнина,Роденден,Забава, Матурска И Божиќ и така натаму. Метал : Жолто Злато СО 10к Метален Печат. Камен : црн Природен Дијамант (Подобрен Во Боја). Боја на камен : црна, Јасност На Камен : I2. Вкупна Тежина На Карат : 0,2 Cttw. Тип На Поставување камен : огради.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата