.

.

Вуелта Левата Рака Замена Кранкарм,, Сребро

Вуелта Левата Рака Замена Кранкарм,, Сребро

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа кранкарм ќе го замени скршениот коленест на левата страна од вашиот коленест. Тоа е Тип На Импел со квадратна дупка. 175мм во должина, сребрена боја. 175мм во должина. Одговара на квадратна конусна долна заграда од 108мм. Челична конструкција. Сребрена завршница нашето семејство на коленести се дизајнирани да обезбедат квалитет и перформанси со голема вредност кога станува збор за поправка или надградба на вашиот омилен велосипед, или ако ви треба само одлична чудак за составување нов велосипед заедно. Вуелта патот и планинските чудаци ги имаат сите т.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата