.

.

Зимски Гноми Божиќна Врата Хумор Дедо Мраз Капи Затворен Отворен 18 30

Зимски Гноми Божиќна Врата Хумор Дедо Мраз Капи Затворен Отворен 18 30

DEN 381.44

Количината на стоката
Това е достапна

Се мери приближно 18 "х 30" и е направен за да одговара на Гумената Подлога Бриарвуд лејн. Додадете шарен, добредојден допир на сезоната во вашиот дом и градина со врата од Бриарвуд лејн. Нашите оригинални уметнички дела отпечатени на полиестерски материјал со гумена подлога што не се лизга. Мат фиока продадени одделно.За Производителот : Гордо со седиште Во Јужниот Дел На Њу Џерси, Бриарвуд лејн е лидер во дизајнот и производството на врвен квалитет на домашен и градинарски декор од 2014 година. Нашите весели, достапни и отпорни на временски услови сезонски производи имаат ексклузивни уметнички дела од Најдобрите Американски уметници и се внимателно изработени за да траат цела сезона. Се препорачува за употреба Со бриарвуд Лејн еднократно мат фиока (на сликата, не се вклучени). Отпечатен на полиестерски материјал за сите временски услови со гумена подлога што не се лизга. Внатрешна/надворешна употреба. 18" х 30 " Вратата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата