.

.

Глобал Комплет Компресор А Ц Одговара изберете: ДОЏ ГРАНД КАРАВАН, КРАЈСЛЕР ТАУН И КАНТРИ

Глобал Комплет Компресор А Ц Одговара изберете: ДОЏ ГРАНД КАРАВАН, КРАЈСЛЕР ТАУН И КАНТРИ

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

в / Спојката Основана Како автомобилска продавница за инсталација И поправка На А/Ц Во 1974 Година, Глобалните Дистрибутери На Делови, ДОО (гпд) еволуираа во водечка национална марка на резервни автомобилски системи за климатизација и производи за размена на топлина. гпд се гордее со тоа што нуди една од најкомплетните програми на пазарот и обезбедува квалитетни производи, алатки и ресурси за да ги направи поправките едноставни. Карактеристики и Придобивки Произведени За исполнување или надминување на стандардите ЗА ОЕ Ја Вклучува спојката и соодветната количина на масло Паг 46. Обемот на вклучено масло е забележан на ознаката за идентификација. Се подложува на ригорозно тестирање За протекување И Сигурност Глобален Компресор Комплет 9623372 Вклопува Изберете : 2011 ИЗБЕГНУВАЈТЕ ГОЛЕМ КАРАВАН 6 Цил 3,6 Л 2011 КРАЈСЛЕР ТАУН И ЗЕМЈА 6 Цил 3,6 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата