.

.

Богатствата на каролина BB1761CNL Ноќта На Вештерките Бостон Териер Керамичко Ноќно Светло, 6x4x3

Богатствата на каролина BB1761CNL Ноќта На Вештерките Бостон Териер Керамичко Ноќно Светло, 6x4x3

DEN 399.84

Количината на стоката
Това е достапна

Богатствата на каролина BB1761 CNL Ноќта На Вештерките Бостон Териер Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3", разнобојна Керамичка Ноќна Светлина со специфични уметнички дела од бостон териер од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете го празникот Ноќта на Вештерките со оваа декоративна Ноќна Светлина За Ноќта на Вештерките. Оваа Керамичка Ноќна Светлина е од колекцијата Богатства На Каролина Кучиња За Ноќта на Вештерките. Додадете уметничко дело во боја со оваа керамичка и метална ноќна светлина за да го подобрите вашиот декор и да обезбедите малку светлина во сите темни области на вашиот дом или канцеларија. Ова Уметничко Дело Керамичко Ноќно Светло е совршено за секоја просторија во куќата. Предната страна на ноќното светло е висока шест инчи на 4 инчи широка керамичка плочка со уметнички дела во целосна боја од еден од нашите уметници. Две вклучени завртки ја држат плочката во металниот држач. Вклучена е сијалица и држачот е длабок 3 инчи. УЛ одобрени. Ноќното светло е од увезените делови. Оваа Ноќна Светлина е од Категоријата Производи На Кучиња На Каролин. Уметнички дела Керамичкото Ноќно Светло е совршено за секоја просторија во куќата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата