.

.

Лиценца горда долги ракави женски худи

Лиценца горда долги ракави женски худи

DEN 2175.84

Количината на стоката
Това е достапна

Лиценца горда долги ракави женски худи. Забавно и инспиративно печатење парови совршено со опуштеното вклопување и пријатно чувство. Одличен подарок за себе или за еден пријател, облечете ја оваа дуксерка со омилената мета, фармерки и патики за удобен, обичен изглед што ќе го сакате. Совршен за училиште или викенд, удобно, ласкаво и ќе ве натера да изгледате и да се чувствувате најдобро! Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : прицврстен аспиратор. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ИСПИТУВАЕ НА ПРИНЦИЈА. Горда Худи за жени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата