.

.

Женски Кратки Ракави Лабави Обични Макси Фустани Секојдневни Долги Фустани Со Џебови

Женски Кратки Ракави Лабави Обични Макси Фустани Секојдневни Долги Фустани Со Џебови

DEN 319.52

Количината на стоката
Това е достапна

Женски Краток Ракав Лабава Обична Секојдневна Долга Макси Фустани со Џебови. Спецификација : . Материјал : 95% полиестер + 5% спандекс. Тип : макси секојдневен фустан. Тип На Шема : Обичен. Деколте : Кружен Врат. Должина на фустан : должина На Подот. Должина На Ракавот : Кратки Ракави. Повод : плажа/секојдневен/партија/вечер/свадба/дома / Одмор и др. Боја : Црвена/Вино Црвена/Виолетова/Сива/Црна/Беж/Кафе/Кралска Сина/Сина/Зелена. Големина : S/M/L/XL/XXL. Големина Шема : . Големина - - - - - - - ДолжинаГрадите - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - С - - - - - - - - 125см/49.1"82см/32.2"-70см/27.5"-13см/5.1"128см/50.3". М - - - - - - - - 126см/49.5"87см/34.2"-72см/28.3"-13.5 цм/5.3"130см/51.1". Л - - - - - - - - 127см/49.9"92см/36.2"-75см/29.5"-14см/5.5"138см/54.2". ХЛ - - - - - - - 128см/50.3"100см/39.3"80см/31.4"-14.5 цм/5.7"144см/56.6". ХХЛ - - - - - - 129см/50.7"108см/42.4"85см/33.4"-15см/5.9"150см/59.0". Функција : . 1.Ткаенина : Супер мека,еластична и лесна, може лесно да се облекуваат или да се облекуваат. 2.Карактеристики : Кружен врат,кратки ракави,два странични џебови,должина на подот,еластична на половината,не наредени,макси фустани, секојдневен основен стил. 3.Повод : секојдневен/плажа/партија/дневно / канцеларија/формална/дома. Пакетот вклучува : . 1 * Женски Џебови Здолниште . Забелешки : . 1,1 инчи = 2,54 см. 2.ве молиме дозволете грешка од 2-3 см поради рачно мерење. Ве молиме да ве натера да не ви пречи пред наддавање. 3. Поради Разликата Помеѓу Различните Дисплеи, Сликата Може Да не ја Одразува Вистинската Боја на Предметот. Благодарам! Материјал : 95% полиестер + 5% спандекс. Дизајн на кружен врат, со збрчкани линии, половината е специјално дизајнирана да ја прикаже линијата на половината, а фигурата е повидлива. Материјалната ткаенина е мека и дише, едноставна и цврста боја и флексибилен дизајн, што ви носи удобност и свежина во жешкото лето. Комбинирајте спортски чевли и сандали за да одговараат на секојдневното носење, што е многу погодно за секојдневен стил, секојдневно излегување, дом, шопинг, шетање, одмор, одмор, одмор, плажа. Можете да спарите појас и јакна со него,ќе се појави поинаков прекрасен изглед.Совршен фустан за секојдневен,бременост,свадба,забава,одмор,улична облека,коктел,секојдневен живот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата