.

.

Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 287.84

Количината на стоката
Това е достапна

Сандала што никогаш нема да сакате да ја соблечете е колекцијата Vayla By Journee. Оваа сандала има двојна лента што преминува преку една лента за да создаде место за пети. Оваа сандала има и мека ткаенина што е совршена за обични летни денови. Оваа сандала нè сонува за потопли денови. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата