.

.

Сонцето делфин Бали 6 'кајак со лопатка за бонус

Сонцето делфин Бали 6 'кајак со лопатка за бонус

DEN 673.28

Количината на стоката
Това е достапна

Сонцето делфин Бали Кајак е лесен и лесен за носење, што го прави одлично за децата. Отворениот кокпит овозможува лесен влез и обезбедува голема, удобна област за седење. Овој кајак е направен со солиден УВ стабилизиран фортифлекс и полиетилен со висока густина, што го прави многу издржлив занает. Сонцето делфин Бали 6 'кајак со бонус лопатка : само -замолчување куршум : само -бајл до 125 фунти. Лесен и лесен за носење. Лопатки со леснотија додека нудат максимална стабилност. Отворениот кокпит овозможува најлесно за влез. Дипломирани бунари за нозе. Голема, удобна област за седење. Само-охрабрување. Држач за лопатка. Вклучена е лопатка. Солиден УВ стабилизиран фортифлекс. Полиетилен со висока густина. 2-годишна гаранција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата