.

.

Шулемин Џемпер За Кученца Набразден Врат Удобен Пуловер Домашно Милениче Куче Зимска Топла Облека Костим За Кученце, Жолта

Шулемин Џемпер За Кученца Набразден Врат Удобен Пуловер Домашно Милениче Куче Зимска Топла Облека Костим За Кученце, Жолта

DEN 207.84

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : со карактеристиките на набразден врат, печатење букви и светла боја, џемперот за миленичиња е многу моден и го прави вашето домашно милениче да изгледа поубаво, носејќи свеж здив на живот во домот, во исто време ќе го направи вашето домашно милениче да се истакне во толпата или забавата.Задебелен дизајн и афинитет на кожата, џемперот за миленичиња може да спречи домашни миленици да настинат во зимски или климатизирани простории, давајќи му на вашето домашно милениче топла aut и зима, во исто време ги прави вашите миленици не е лесно да добијат кожни болести.Изработен од врвен памучен материјал, џемперот за миленичиња е мек и не е лесен за собирање после миење.Постојат пет различни големини за избор : XS, S, M, L, XL.облеката За Кучиња е достапна за домашни миленици со мала големина и е погодна за многу прилики, како што се внатрешна, надворешна, празнична, забава, секојдневно носење, патување итн.Име На Предметот : Џемпер За Миленичиња : Памучна Боја : Розова, Жолта. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Сезона : umn, Зима. Стил : Секојдневен. Тип На Вратот : Кружен Врат. Пол : Унисекс. Карактеристики : Прекрасна, Ветроупорна, Удобна Големина Детали : [Нашата Големина XS] Биста : 32cm/12.6", Рамо : 20cm/7.9", Препорачана Тежина : 0.5-1.5 кг (Прибл.биста : 37см/14,6", Рамо : 25см/9,8", Препорачана Тежина : 1,5-2,5 кг (Прибл.[Нашата Големина М] Биста : 42см/16,5", Рамо : 30см/11,8", Препорачана Тежина : 2,5-4,0 кг (Прибл.[Нашата Големина Л] Биста : 47см/18,5", Рамо : 35см/13,8", Препорачана Тежина : 4,0-5,5 кг (Прибл.биста : 52см/20,5", Рамо : 38см/15", Препорачана Тежина : 5,5-7,5 кг (Прибл.) Забелешки : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини и изберете ја вистинската големина.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Пакетот Вклучува : 1 х Џемпер За Миленичиња со карактеристики на набразден врат, печатење букви и светла боја, џемперот за миленичиња е многу моден и го прави вашето домашно милениче да изгледа поубаво, носејќи свеж здив на живот во домот, во исто време ќе го направи вашето домашно милениче да се истакне во толпата или забавата. Задебелен дизајн и афинитет на кожата, џемперот за миленичиња може да спречи домашни миленици да настинат во зимски или климатизирани простории, давајќи му на вашето домашно милениче топла aut и зима, во исто време ги прави вашите миленици не е лесно да добијат кожни болести. Изработен од врвен памучен материјал, џемперот за миленичиња е мек и не е лесен за собирање после миење. Постојат пет различни големини за избор : XS, S, M, L, XL. Облеката за кучиња е достапна за домашни миленици со мала големина и е погодна за многу прилики, како што се внатрешна, надворешна, празнична, забава, секојдневно носење, патување итн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата