.

.

Поддршка БИСЕКСУАЛЦИ Лгбт Виножито Десктоп Украсете Слика Рамка Слика Уметност Сликарство

Поддршка БИСЕКСУАЛЦИ Лгбт Виножито Десктоп Украсете Слика Рамка Слика Уметност Сликарство

DEN 431.84

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : Одговара На 10,2 х 15,2 См (4 х 6 инчи) Слики! Вистинската големина на Рамката (завршена големина) е 18 х 13см (5 х 7 инчи), а рамката е широка 2см.Класификација : Рамка, Фотографија, Валханг Карактеристика : Традиционално дизајнирана рамка со неверојатна издржливост. Доаѓа со лесно отворање јазичиња одзади за лесен пристап. Рамката е обезбедена со ѕидни куки (портрет и пејзаж). Парче Акрилен фронт дава јасен поглед на вашата слика и го зачувува животот на вашата фотографија. Исклучително внимателно спакувано за да се осигура дека ќе пристигне безбедно.Материјал : рамката е направена од дрво. И има Парче Акрилик ( ПММА ) пред рамката за да ја заштитите Вашата Слика Количина На Пакет : 1 х Рамкаовој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Јас Поддржувам БИСЕКСУАЛЦИ Лгбт Виножито Десктоп Украсете Слика Рамка Слика Уметничко Сликарство 5х7 инчи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата