.

.

Држач За Стегач за каубел Држач За Каубел Држач За Продолжување На Каубел За Комплет За Тапани Бас Тапан

Држач За Стегач за каубел Држач За Каубел Држач За Продолжување На Каубел За Комплет За Тапани Бас Тапан

DEN 199.84

Количината на стоката
Това е достапна

Опис. Изработен од врвен материјал од галванизиран челик за долго време и издржлива употреба. Има едноставен дизајн на структура, но многу практичен во функција, што ви дава добро искуство со користење. Тој е цврст, не е лесно да се оштети, има долго време на сервирање, многу практичен и издржлив. Карактеристики. - Боја : Сребрена. - Материјал : галванизиран челик. - Големина : 18,00Х8, 00Х6, 00см/7, 07Х3, 14Х2, 36 инчи. - Изработен од галванизиран челичен материјал со висока цврстина, тој е издржлив и отпорен на абење за долготрајна употреба. - Со издржлив материјал. Добра текстура, многу погодна за употреба, лесна за ракување. Тоа е совршен каубел клип за тапан и бас тапан. - Одлично за тапан и бас тапан, тоа е многу неопходен додаток за вашите перформанси. - Фина изработка, добра текстура, одличен производствен процес, не е лесен за кршење и оштетување. - Клипот за каубел може да се поврзе со вашиот држач за тапан и е штипка за држач за тапан за инсталирање на бас тапанот. Изработен од галванизиран челичен материјал со висока цврстина, тој е издржлив и отпорен на абење за долготрајна употреба. Со издржлив материјал. Добра текстура, многу погодна за употреба, лесна за ракување. Тоа е совршен каубел клип за тапан и бас тапан. Одлично за тапан сет и бас тапан, тоа е многу неопходен додаток за вашите перформанси. Фина изработка, добра текстура, одличен производствен процес, не е лесен за кршење и оштетување. Клипот за каубел може да се поврзе со вашиот држач за тапан и е штипка за држач за тапан за инсталирање на бас барабанот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата