.

.

Радичи Коста Традиционален Беж Гроздобер Медалјон Област Килим

Радичи Коста Традиционален Беж Гроздобер Медалјон Област Килим

DEN 1478.72

Количината на стоката
Това е достапна

Елеганцијата зрачи од овој стилски, традиционален ориентален гроздобер тепих. Прикажувајќи доминантни топли беж тонови со мали живописни акцентни бои, овој потресен килим има различни форми, вклучувајќи правоаголници и тркачи. Завршен со богати нијанси и раскошна и модерна шема, овој мек Олефински килим ќе ги гали вашите стапала со секој чекор. Текстурата и конструкцијата на овој килим дава решение за стил без напор за дневни соби, спални соби, трпезарии, влезови, детски простории за играње и канцелариски простории за да се создаде дизајнерски изглед. Машина ткаена од висококвалитетен полипропилен познат по својата легендарна издржливост, издржливост и леснотија за чистење.  Овој тепих е изработен од предива што не пролеваат за крајна погодност и е достапен во различни бои за да ја подобри вашата декоративна шема. Традиционалната ориентална шема може лесно да се интегрира во вашиот домашен декор или канцелариски декор. Елеганцијата зрачи од овој стилски, традиционален ориентален гроздобер тепих. Прикажувајќи доминантни топли беж тонови со мали живописни акцентни бои, овој потресен килим има различни форми, вклучувајќи правоаголници и тркачи. Завршен со богати нијанси и раскошна и модерна шема, овој мек Олефински килим ќе ги гали вашите стапала со секој чекор. Текстурата и конструкцијата на овој килим дава решение за стил без напор за дневни соби, спални соби, трпезарии, влезови, детски простории за играње и канцелариски простории за да се создаде дизајнерски изглед. Машина ткаена од висококвалитетен полипропилен познат по својата легендарна издржливост, издржливост и леснотија за чистење. Овој тепих е изработен од предива што не пролеваат за крајна погодност и е достапен во различни бои за да ја подобри вашата декоративна шема. Традиционалната ориентална шема може лесно да се интегрира во вашиот домашен декор или канцелариски декор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата