.

.

Ливингсенбург Мало Дете Бебе Девојче Цветни Костими За Капење Костим За Капење Облека За Плажа

Ливингсенбург Мало Дете Бебе Девојче Цветни Костими За Капење Костим За Капење Облека За Плажа

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница!Квалитетот е прв со најдобра услуга. клиентите се наши пријатели.100% Сосема Нов, висок квалитет!Материјал : полиестерон парче деца бебе девојка прашка ромпер боди костими за капење костим за капење мало девојче возбуда оглавник плажа костим за капење материјал : Полиестеркол : Темно Портокалова, Портокалова, Сивил : Слаткостил : Секојдневенима 2-3% разлика според рачното мерење.ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.1 инч = 2,54 цмпомнете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Содржина на пакетот : 1x Ромпер Материјал : материјал Од Полиестерски влакна, мек, брзо сушење, удобен и ладен за носење, погоден за нежна кожа на бебето. Карактеристики : едноделен дизајн на костим за капење, дизајн на вкрстени ремени, набраздена облога, еднобојна боја, костим за капење со отворен грб, оставете го вашето бебе да носи слатко како прекрасен ангел. Апликации : Идеален За плажи, одличен за водени забави, базени, одмори или фотографирање. Дизајн : летен едноделен комплет за костими за капење за девојки, еднобојна боја, дизајн на вкрстени ремени, набраздена облога, без ракави и без грб. Повод : Идеален За летни плажи, водени забави, базени, забава за пливање, одмори или фотографирање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата