.

.

Бриз Декор GS115158-P Камбаја Синко Де Мајо Земја & Примитивни Југозападни Впечатоци Декоративна Вертикална 13 18.5 Градина Знаме Постави Метал Пол Хардвер

Бриз Декор GS115158-P Камбаја Синко Де Мајо Земја & Примитивни Југозападни Впечатоци Декоративна Вертикална 13 18.5 Градина

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Југозападно Прекрасно Мини Градинарско Знаме Со Штанд За Столб За Метални Градинарски Банери-Комплетен Комплет Со Градинарски Столб-16" х 40" Декор За Стоење На Метално Знаме Со Моќност имаат различни Градинарски Знамиња Поставени за сите прилики. Уникатен дизајн за виси внатрешна или надворешна употреба. Ние сме посветени да ви понудиме исклучителни вредности. Нашите клиенти уживаат да го прикажуваат Нашето Градинарско Знаме поставено подолги периоди. Спецификација : Тема : Југозападна Големина : Градинарско Знаме Поставено 13" х 18,5" Големина : Метален Градинарски Столб Печатење : Двострано Читливо : Читлив Едностран Материјал : Полиестер Отпорен На Временски Услови 300 Д Шевове : Двоен Зашиен Дисплеј : Вертикален Тип На Закачување : Ракав Уметник : ® Шал Ли Специјални Карактеристики : Потекло : Изработено Во Усапакет Вклучуваат : 1 еез х Мини Градинарско Знаме 13" х 18,5" 1 еез х метал Двор Банер Хардвер Повеќе Од Една Деценија, Ние сме посветени На Производство На Знамиња Без Споредба Во Квалитетни И Убави Дизајни. Нашите знамиња се направени со нашиот про чувар материјал кој е мек на допир и дизајните може правилно да се прочитаат на знамето. Карактеристика што нашите клиенти ќе ја сакаат. Ние сме посветени на користење на еколошки мастила кои нема да остават отпечаток на стапалото во нашата околина. МПН : БД-СВ-ГС-115158-ИП-П3-С-УС20-БД 15158 65158 Гордо Произведено во САД - Пакет И Производ Дизајниран Во Калифорнија. КУПУВАЊЕ СО ДОВЕРБА - ОД БРИЗ ДЕКОР САД Овластени Препродавачи. ИЗРАБОТЕНИ ОД ИЗДРЖЛИВИ-100% Летаат во бриз полиестерска конструкција помага да се спротивстави на абењето од честа употреба. ТЕКСТ ЧИТЛИВ Еднострано - Градинарско Знаме Постави Двострано Печатење. ИЗДРЖЛИВО ЗНАМЕ - двојни панели за шиење на повеќе редови и висококвалитетен Ракав за да се обезбеди трајна цврстина. ЖИВОПИСНИ БОИ - СО ОТПОРНИ НА УВ Ги Одржува Своите Бои Во текот на Целата Сезона. КАРАКТЕРИСТИКИ - Слободен Распаѓа Метал Градина Знаме Пол Вклучени!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата