.

.

Клуб Тинејџери Веганска Мешавина Од Портокал Пена За Лице За Тинејџер, Со Својства За Балансирање На Маслото и вградена четка, Органска, Со Екстракти Од Портокал И ?

Клуб Тинејџери Веганска Мешавина Од Портокал Пена За Лице За Тинејџер, Со Својства За Балансирање На Маслото и вградена четка,

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

[ Формулирано за Следната Генерација] : Клуб Тинејџери Екстракт Од Овошје Пенење Миење На Лицето е специјално формулирано имајќи ги предвид барањата за нега на кожата на тинејџерите и пред тинејџерите. Дизајниран за возраст од 10-18 години, средството за чистење лице е нежно за кожата и безбедно за употреба.[Натопена Со Природни Состојки] : Натопена со Добрината На Екстрактот од свежо Овошје; клубот Тинејџери пенење миење лице е дизајниран за темелно перење и е сосема безбеден за употреба.[Вградена Четка] : миењето на лицето за пенење доаѓа со вградена четка за лице која нежно ја ексфолира вашата кожа и ги отстранува слоевите на мртвата кожа. Длабоко ја чисти вашата кожа и и дава мазен, свеж сјај. Освежувачки за употреба наутро или навечер, лицето на вашиот млад изгледа свежо и се чувствува кул во текот на целиот ден.[Дизајниран за Секојдневна употреба] : Идеално За младешка кожа, миењето на лицето комбинира нежна масажа со внимателна формулација за чистење и грижа за нежна кожа со чувство на удобност.[Искуство Разликата] : клуб тинејџери производите се вегански и не содржат Парабени, Алкохол, сулфати или Силикони. Тие се органски формулирани и без суровост. Клуб Тинејџери Веганска Мешавина Од Портокал Пенење Миење Лице за Тинејџер (возраст 10-18), Со Својства За Балансирање На Маслото и вградена четка, Органска, Со Екстракти Од Портокал И Витамин Ц-100 МЛ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата