.

.

Моден Секојдневен Фустан Со В-Врат Женски Со Долги Ракави Цврст Женски Фустан Долги Фустани Елеганција Плус Големина Партиски Есенски Фустан

Моден Секојдневен Фустан Со В-Врат Женски Со Долги Ракави Цврст Женски Фустан Долги Фустани Елеганција Плус Големина Партиски

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Моден Секојдневен Фустан Со Долг Ракав Женски Цврст Женски Фустан Долги Фустаникарактеристики : Секојдневен, Долг Ракав, В-Врат,Цврст фустан,Долг Женски Фустан Материјал : Полиесте, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. Стил : овој фустан Е Многу Удобен,Може Да биде Одличен под јакни или сам, облечен со потпетици или станови,токму онака како што сакате Повод : Запознавање,Секојдневен,Забава,Плажа, за работа,домашен Одмор и многу повеќе. Костум Заumn И Пролет ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Миење Раце. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан.Големина.УСУКЕУ Материјал : Полиестер Еластан памук, в врат, еластичен фустан во висок струк совршено ја покажува вашата добра фигура.Супер секси, модерен и елегантен. Појавување : го сакаме ова фустан од линија во комбинација со некои слатки сандали или дрзок пар потпетици за вкусен и женствен изглед! направете фустанот да ја истакне авангардната текстура. Повод : Погоден за секојдневен дневен, канцеларија, датира, одмор, патување, плажа, надвор за забава, направи трендовски изглед. Тип : женски секојдневни фустани, слатки фустани за женски фустан секојдневен, фустан за бебешки возбудувања за жени, женски фустан за бебиња, преголеми маици за жени,бохо фустан со кратки ракави за жени,празнични фустани за жени,коктел фустани,секси фустани за жени,венчаници за жени,секојдневни фустани за жени,фустан со долги ракави за жени, фустан за забави за жени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата