.

.

Инктастична Слатка Пчела Пчела Тато Со Ѕвезди Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастична Слатка Пчела Пчела Тато Со Ѕвезди Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Нашата Симпатична пчела, Малата Пчела На Тато Со Ѕвезди Детска Маица го прави совршениот подарок за туширање за бебиња за пчеларите! Инктастична Слатка Пчела Тато Е Малку Пчела Со Ѕвезди Дете Краток Ракав Маица Унисекс Ретро Хедер Црвена 3Т. симпатичен роденденски подарок за вашиот син или ќерка со страст за пчели!. Идеален подарок за бебешки тушеви со тематика на пчели!. Нашата Симпатична пчела, Малата Пчела На Тато Со Ѕвезди Детска Маица го прави совршениот подарок за туширање за бебиња за пчеларите!. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. деца тато тато мед цвеќиња пролет лето сезона спаси пчели дете предучилишна детска облека облека.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата