.

.

&N Филтер За Воздух На Моторот: Високи Перформанси, Премиум, Филтер За Воздух Powerport: 2004-ХОНДА ха-1004

&N Филтер За Воздух На Моторот: Високи Перформанси, Премиум, Филтер За Воздух Powerport: 2004-ХОНДА ха-1004

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

К&Н перформанси Филтрите за Воздух Со Висок Проток се дизајнирани да ги подобрат перформансите на моторот со зголемување на протокот на воздух. За разлика од филтрите за хартија за еднократна употреба кои мора често да се заменуваат, Филтрите За Воздух K&N се перат, еднократно и се дизајнираат да траат за животот на вашиот мотоцикл, АТВ или возило Рамо до Рамо. Филтрите за воздух к&Н се поддржани од нашата позната Гаранција Од 10 Години/Милиони Милји, и тие обезбедуваат еколошки начин за намалување на отпадот од депонија со избегнување на филтри за еднократна употреба. Инженер за лесно вклопување во вашата фабричка воздушна кутија, инсталацијата може да се заврши за неколку минути! К&Н го развива и тестира секој производ на најтешките тркачки патеки во светот, за да можеме да донесеме највисоко ниво на перформанси за вашето патување. Придружете им се на милиони клиенти кои заштедиле пари и ги подобриле перформансите со надградба на филтрацијата К&Н. Информации за фитмент : 2004-2007 ХОНДА ЦБР1000РР КРАЈНА ДОЛГОВЕЧНОСТ : ограничена доживотна гаранција За замена На акции к&Н филтри за воздух-се применуваат ограничувања. ИНЖЕНЕРСКА МОЌНОСТ : Најсовремените медиуми за филтрирање на воздухот се дизајнирани да ги зголемат коњските сили и забрзувањето, како и да ги подобрат вкупните перформанси на моторот. ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : Претходно подмачкана и подготвена за инсталирање. Една од најлесните и најисплатливите надградби за вашиот мотоцикл или АТВ за брзи придобивки од перформансите. ЦВРСТА КОНСТРУКЦИЈА : Филтрите ЗА Воздух К&Н се произведуваат со издржливи, врвни материјали и најсовремени методи за изградба за да траат цел живот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата