.

.

Креветчето Здолниште Со Собрани Трим-Бело

Креветчето Здолниште Со Собрани Трим-Бело

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Инспирирајте се од едноставноста со новото Собрано Здолниште На Оливер Б-совршен додаток за секој расадник во стил.Детали : 100% памучен панелспаер Со лист од креветчето Оливер Б за единствено миење на машината за изглед, ладно. Суво на ниско ниво; топло железо инспирирајте се од едноставноста со новото Собрано Здолниште На Оливер Б-совршен додаток за секој расадник во стил. Детали : 100% памучни панели. Спарете Со лист од креветчето Оливер Б за единствен изглед. Машинско Перење, ладно. Сува на ниско ниво; топло железо.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата