.

.

Барон Мажи Келн За Мажи, 4. Оз

Барон Мажи Келн За Мажи, 4. Оз

DEN 479.68

Количината на стоката
Това е достапна

Излезете со доверба со Баронот За Господа Келн Спреј (4,5 мл). Овој рафиниран, зачинет, лаванда, килибар мирис се нуди во прекрасно пакување, што го прави идеален за подароци. Баронската Келн има машки мирис кој е идеален за целодневно носење. Поседува мешавина од богат и долготраен мирис за да можете да мирисате добро во текот на целиот настан. Овој господин келн е класика што се носи од 1960-тите. Барон Мажите LTL Мириси 4.5 мл Келн Спреј : Идеален за мажи. Барон келн потекнува од 1960-тите.Се Препорачува за вечерна облека. Има богат и долготраен мирис. Тип на мирис : келнска вода. Тежи 4,5 мл. Бројот на производителот е М-1903. Собраните димензии на производот се 2,60 "Л х 2,50" В х 4,90 " Х.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата