.

.

Дорман Надворешна Рачка На Вратата Задна Лево За 98-Субару Форестер

Дорман Надворешна Рачка На Вратата Задна Лево За 98-Субару Форестер

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Надворешна Рачка На Вратата Задни Левичари : 1998-2002 Субару Форестер Дорман 82705 Задна Лева Надворешна Рачка На Вратата За Избрани Модели На Субару, мазен црн изглед на Појавување - оваа надворешна рачка за замена беше специјално дизајнирана да изгледа и да функционира исто како и оригиналната рачка на одредени возила. Беспрекорна замена-Дизајнирана Да одговара на димензиите и спецификациите на рачката што дојде на залиха на возилото. Одлична вредност-Оригинален квалитет на опремата . Обезбедете вклопување - оваа рачка е специфична за положбата на возилото, затоа проверете двапати дали ја имате точната рачка за истата положба и страна на возилото што сакате да го замените . Години на моделот на возилото овој дел одговара : Субару Форестер : 1998, 1999, 2000, 2001, 2002 . Дополнителни Карактеристики Боја : Мазна Црна. Материјал : Пластика.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата