.

.

Најмалата Продавница За Миленичиња За Миленичиња Сали Жен И Фрлач Малку Слика 2-Пакет

Најмалата Продавница За Миленичиња За Миленичиња Сали Жен И Фрлач Малку Слика 2-Пакет

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Еве едно слатко дуо, домашно милениче и нејзината мала пријателка за миленичиња, Најмалата Продавница За Миленичиња За Миленичиња Сали Жен И Фрлач Малку! Оваа Панда (#3763) и тигар (#3764) доаѓаат со шарени Парчиња Деко Битови за забава за прилагодување! Тие се совршен додаток на секоја колекција миленичиња! И сега можете да ги оживеете вашите ликови во АПЛИКАЦИЈАТА LPS Вашиот Свет*. Откако ќе ја стартувате апликацијата, едноставно држете го вашето домашно милениче и скенирајте го кодот за да го отклучите во вашата игра! Сега можете да играте активности, да го декорирате вашето домашно милениче и да го дизајнирате вашиот свет, вашиот пат! * Апликацијата не е компатибилна со претходните лп миленичиња, или тековните лп помали миленичиња. Апликацијата работи со i Phone, i Pad, ipod touch и изберете уреди со Android. Проверете ја достапноста, упатствата и информациите за компатибилност. Достапни купувања во апликација, но не се потребни. Достапно за ограничено време. Не е достапен на сите јазици. Најмалата Продавница За Миленичиња, Деко Битови и сите поврзани ликови се заштитни знаци на хасбро. Најмалата Продавница За Миленичиња За Миленичиња Сали Жен И Фрлач Малку Слика 2-Пакет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата