.

.

Вежба Кошули Жени Дами Мајки Ден Писмо Печатење Маица Преголеми Лабава Круг Вратот Краток Ракав Врвот Долги Ракави Кошули За Жени V Вратот J L

Вежба Кошули Жени Дами Мајки Ден Писмо Печатење Маица Преголеми Лабава Круг Вратот Краток Ракав Врвот Долги Ракави Кошули За

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Сезона : Сите. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Јака : О-Вратот. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Каузална. Пакетот вклучува : . 1пц Жените Врвот. Едноставни Кошули Со Долги Ракави За Жени Основи Маица Жени Едноставни Маици Со Долги Ракави За Жени Женски Обични Летни Врвови Кошули Удобна женска Табела : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Рамо : 44см/17.32" Ракав : 17.5 см/6.89" Должина : 63см/24.80"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37" Рамо : 45см/17.72" Ракав : 18см/7.09" ДОЛЖИНА : 65 CM/25.59"големина : l сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 биста : 104cm/40.94" рамо : 46cm/18.11" ракав : 18.5 cm/7.28" ДОЛЖИНА : 67 CM/26.38"големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 еу : 40 биста : 108cm/42.52" рамо : 47см/18.50" ракав : 19см/7.48" должина : 69см/27.17"големина : ххл Сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 биста : 114см/44.88" Рамо : 48СМ/18.90" ракав : 20см/7.87" должина : 71см/27.95" ① прилики ПАНТАЛОНИ ИЛИ СО ФАРМЕРКИ ВРВОВИ лабави девојки работна кошула со долги Ракави жени соблечени кошули за жени Жени под кошули пакети со кратки ракави. ①Материјал е Изработен од Квалитетни Материјали, доволно издржлив За Вашето Секојдневно Носење Женски Кошули Со Ленти Летни Женски Кошули Долни Ракави За Жени Опремени Со Долги Ракави Со Лабаво Вклопување. Questrates € high Teck, Без Ракави, Широка Лабава Фитинг, Секојдневен Шик Стил, Еднобојни Женски Кошули Краток Ракав 2 T Women S Маица Spandex Маица Женски Женски Маици Секојдневен. Овој Врв Може да Се Носи Секојдневен Врв За Секојдневно Носење, Или Може да се Носи На Банкети Женска Маица Лабава Маица За Трчање Женски Меки Маици Со Долги Ракави За Жени Маица Со Долги Ракави Женски Маици Со Кратки Ракави. Миење со ладна вода-се препорачува да се мие овој производ во ладна вода за да се намали потрошувачката на енергија.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата