.

.

Кит Кимберлин - Кутре На Розова Позадина Ѕид Постер, 14.725 22.375

Кит Кимберлин - Кутре На Розова Позадина Ѕид Постер, 14.725 22.375

DEN 271.84

Количината на стоката
Това е достапна

Осветлете ја секоја соба со Овој Кит Кимберлин-Кученце На Розова Позадина Ѕид Постер. Врамени Трендови Постерите се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и имаат чист, модерен дизајн и врвна сатенска завршница што ги подобрува боите за да се направи задебелена изјава за декор на ѕидот. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Без разлика дали сте Дете, тинејџер, па дури и возрасен, Трендовите Интернационал има постер што ќе ви се допадне. Трендови Меѓународниот Кит Кимберлин-Кутре На Розова Позадина Ѕид Постер Врамени Трендови Постери имаат премија сатен финиш кој обезбедува динамични бои без рефлексивни отсјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725" х 22.375", со рамка : 16.5 "х 24.25" х.75".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата