.

.

Тојота Век ГРМН РХД Црн Модел Автомобил Со Автоарт

Тојота Век ГРМН РХД Црн Модел Автомобил Со Автоарт

DEN 143.68

Количината на стоката
Това е достапна

Toyota Век GRMN rhd (десната рака диск) црна 1/18 модел автомобил Со Автоарт. Сосема нова кутија. Ткаенина автомобил седишта. Вистински гумени гуми. Вистински детали. Има управувачки тркала. Официјално лиценциран производ. Тепих внатрешни работи и багажникот. Оваа ставка е направена од композитни. Отворање хауба, четири врати и багажникот. Производителите оригинално неотворено пакување. Детален ентериер, надворешност, моторен простор. Димензии приближно Л-11,5, В-4,75, Н-3,25 инчи. Сосема нов модел на автомобил од 1/18 размери на Toyota Век GRMN RHD (Десен Погон) црн модел автомобил Со Автоарт. Сосема нова кутија. Ткаенина автомобил седишта. Вистински гумени гуми. Вистински детали. Има управувачки тркала. Официјално лиценциран производ. Тепих внатрешни работи и багажникот. Оваа ставка е направена од композитни. Отворање хауба, четири врати и багажникот. Оригиналното неотворено пакување на производителот. Детален ентериер, надворешност, моторен простор. Димензии приближно Л-11,5, В-4,75, Н-3,25 инчи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата