.

.

Uerlsty Жените Долги Ракави Цветни Кафтан Фустан Дами Широка Повик Туника Пресече Макси Фустан

Uerlsty Жените Долги Ракави Цветни Кафтан Фустан Дами Широка Повик Туника Пресече Макси Фустан

DEN 295.84

Количината на стоката
Това е достапна

[ИЗВЕСТУВАЊЕ] - Почитуван клиент, ве молиме љубезно погледнете ја табелата со големини прикажана на сликата и дозволете 1-2см/0,39-0,78 инчи се разликува, со цел да се избегнат непотребни враќања или замени.Карактеристики на производот : Должина На Фустанот : Должина На Коленото Должина На Ракавот : Долги Ракави Тип На Ракав : Редовно Деколте : Тркалезен Материјал За Вратот : Полиестерпетер : Цветен Стил : Фустан Со Молив Прилика : Секојдневна Сезона : Пролет/Aut Оддел : Женска Големина Тип : Редовна Гроздобер : Нега На Ногарм : Содржина На Пакет За Перење Во Машина : 1 х Фустан За Оваа Ставка (имаме за Цел Да ви покажеме точен производ информации) 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите(забелешка 1см=0,39 инчи).3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.4.Внимание!!!Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја поставите нарачката.Ви благодариме за разбирањето. Материјал : Полиестер. Шема : Цветни. Стил : Фустан Со Молив. Повод : Повик. Сезона : Пролет/Aut.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата