.

.

2xl Tularosa Фудбал Качулка Пуловер Дуксер Со Недефинирани Подароци

2xl Tularosa Фудбал Качулка Пуловер Дуксер Со Недефинирани Подароци

DEN 303.84

Количината на стоката
Това е достапна

Останете топло додека изгледате кул Со Недефинирани Подароци Унисекс Бела Тулароса Фудбалски Дуксер. Чувајте ја главата топла со двокреветна хауба и рацете удобни со нашата предна торбичка зашиена Со Двојна игла. Одликувајќи Се Со Фудбал Тулароса отпечатен преку предниот дел на дуксерот, овој дуксер сигурно ќе стане омилен fall и зима. Двојно обложена хауба. Предиво со воздушен млаз со меко чувство и намалено пилинг. 11 атлетски ребро плетени манжетни и појас со спандекс. Двојно игла шиење во текот на. Предна торбичка џеб. Бело.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата