.

.

Димензии Брои Крст Бод Комплет 10 X14 - Куче Семплер

Димензии Брои Крст Бод Комплет 10 X14 - Куче Семплер

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Од елегантни до чудни, пејзажи до мртва природа, реални до фантазија, без разлика На Вашиот Стил Димензии има прекрасен игла занает комплет за вас. Овој пакет содржи презентирана нишка, 14-брои бела Аида, игла и инструкции. Завршена големина : 10х14 инчи. Дизајн : Куче Семплер. Дизајнер : Кејт Моудсли. Увезени. Димензии Брои Крст Бод Комплет 10 "X14"- Куче Семплер (14 Брои).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата