.

.

Облик На срце Целосен Вечен Прстен Со Аметист И Моисанит Во Злато-Ааа Одделение, 14к Жолто Злато, САД 3.00

Облик На срце Целосен Вечен Прстен Со Аметист И Моисанит Во Злато-Ааа Одделение, 14к Жолто Злато, САД 3.00

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

* Освојте го нејзиното срце со презентирање на овој елегантен Прстен За Вечност украсен Со Облик На Срце Аметист наизменично поставен Со Моисанит во Поставување На Канџи.• 2,50 кт Аметист И Моисанит Прстен е обликуван Во Златен Метал за да создаде волшебно парче накит.• Таа ќе трепери од љубов и среќа кога ќе и го подарите Овој Срцев Прстен како подарок за годишнината.* Ааа Квалитет Аметист Прстени За Жени се достапни Во Розово Злато, Бело Злато и Жолто Злато.• Накитот росек им обезбедува на своите клиенти огромен асортиман На Безвременски Накит изработен со Природни Скапоцени Камења По Пристапни Цени.Информации за производот : Rings SKU : WM-RI052185143 Ring Големина : Големина НА САД 3.00 14k Варијација На Жолто Злато Вкупна Тежина На Камен : 5.34 Каратметална Тежина : 3.70 Gm Метална Чистота : 14k Бело/Жолто Злато (Контакт ЗА 10k, 18k Злато 100% Природен И Сертифициран Аметист Со Совршен Сјај - овој божествен скапоцен камен има квалитети кои помагаат во духовниот, менталниот и физичко Заздравување. Полускапоцениот Аметист е Роден Камен за роден во февруари. Розек Накит уверува Експресен И Бесплатен превозот на Вашите Нарачки, заедно со Сертификат За Автентичност за ваше задоволство. Добијте 30-Дневна бесплатна политика за враќање!. Целиот Наш Накит Пристигнува Во Кутија За Накит Со Потпис, осигурувајќи дека тие се подготвени да Предложат Или Подарок за да го зачуваат Вашето Драгоцено време од Пакувањето. Совршен Подарок За Сите Прилики Како Годишнина, Свадба, Свршувачка, Валентин, Роденден, Нова Година, Божиќ, Дипломирање, Матурска, Денот на Благодарноста. Добијте Го Вашиот Производ Гравиран Бесплатно, Персонализиран или Прилагоден. Ние исто така ви обезбедуваме Бесплатна Големина На Прстенот, за да можете да избегнете проблеми во последен момент да имате Совршен Прстен за да одговара. Овој Прстен може Да биде Идеален Подарок и За Мајка, Баба, Свршеница, Сопруга, Девојка, Ќерка, Сестра. Накитот росек има Ексклузивен И Достапен Опсег На Фини Накит достапни во огромна разновидност На Скапоцени И Полускапоцени Скапоцени Камења за Мажи и Жени. Ние Сме Дизајнери и Производители На Безвременски Рачно Изработен Накит Со Дијаманти Без Конфликти и Ааа+ Квалитетни Природни И Сертифицирани Скапоцени Камења со Високи Етички Стандарди. Достапни СМЕ 24Х7 ЗА Помош и Задоволство на Клиентите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата