.

.

Женски Долги Врвови За Хеланки Лабаво Вклопување Женски Маици Подолга Должина Со Кратки Ракави Слатки Женски Врвови За Лето V Вратот Обични Летни Блузи За Жени Црн?

Женски Долги Врвови За Хеланки Лабаво Вклопување Женски Маици Подолга Должина Со Кратки Ракави Слатки Женски Врвови За Лето

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : С Биста : 98см/38,58" Ракав : 17см/6,69" Рамо : 39см/15,35" Должина : 83см/32,68"Големина : М Биста : 104см/40,94" Ракав : 18см/7,09" Рамо : 40см/15,75" Должина : 84см/33,07"Големина : Л Биста : 110см/43.31" ракав : 19см/7.48" рамо : 41см/16.14" должина : 85см/33.46"големина : xl Биста : 116см/45.67" ракав : 20см/7.87" рамо : 42см/16.54" должина : 86см/33.86"големина : xxl Биста : 122см/48.03" ракав : 21cm/8.27" рамо : 43cm/16.93" должина : 87cm/34.25"големина : xxxl биста : 128cm/50.39" ракав : 22cm/8.66" рамо : 44cm/17.32" должина : 88cm/34.65"големина : xxxxl Биста : 134cm/52.76" ракав : 23см/9.06" рамо : 45см/17.72" должина : 89см/35.04"големина : хххххл биста : 140см/55.12" ракав : 24см/9.45" рамо : 46см/18.11" должина : 90см/35.43"сезони : четири Сезони Пол : женска пригода : секојдневен Материјал : имитација на памучен стил : метод на перење со темперамент На патување : рачно миење во ладна вода, Вклучено Е Суво Пакување висат или Линија : 1 х женски врвни женски маици женски маици графички женски летни врвови женски маици со кратки ракави маици за жени. женски графички маици гроздобер трендовски графички маици за жени гроздобер преголеми маици за жени летни маици кошули за жени. женски блузи и врвови модни женски маици женски Лелеави маици женски Лелеави врвови облечени секојдневно. преголеми маици за жени графички маици опремени со маици за жени Женски Лелеави врвови обични женски блузи и врвови мода.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата