.

.

Панталони Директно Американски Ден На Независноста 3д Печатени Модни Креативни Секојдневни Панталони Сини XL

Панталони Директно Американски Ден На Независноста 3д Печатени Модни Креативни Секојдневни Панталони Сини XL

DEN 236.32

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : С Половината : 81см/31.89" КОЛК : 111см/43.70" Должина : 104см/40.94"Големина : М Половината : 86см/33.86" КОЛК : 116см/45.67" Должина : 105см/41.34"Големина : Л Половината : 91см/35.83" КОЛК : 121см/47.64" Должина : 106см/41,73"големина : xl ПОЛОВИНАТА : 96см/37,80" колк : 126см/49,61" должина : 107см/42,13"големина : xxl половината : 101см/39,76" колк : 131см/51,57" Должина : 108см/42,52"големина : ХХХЛ половината : 106см/41.73" колк : 136см/53.54" должина : 109см/42.91"1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носењекако Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија Повод : Секојдневна, Забава, Плажа, Далисезона : должина на летна панталона : Долга Облека : одговара на големината материјал : Каубојска Декорација : ништо што добивате : 1 еез панталони (без појас) 3.Удобен материјал, погоден за различни прилики.Стил : Секојдневен2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни Згодниродови : МАЖИ ЕЛФИНДЕА машки панталони. Машинско Перење Со Ниска температура Или Рачно перење Препорачано. Материјал Погоден За кожата-Изработен од висококвалитетен материјал, има добра пропустливост на воздухот, мек и удобен за носење. Панталоните се совршени за вежбање, трчање, џогирање, возење велосипед, пешачење и лежење дома. СТИЛ : ова се совршени рамни предни панталони за одење на работа или свечен семеен настан. Тие се класично вклопување, што значи дека се опуштени низ колкот и бутот. Седат на или под половината и имаат исправен отвор на ногата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата