.

.

Гербер Бебе И Мало Девојче Цврсто Вклопуваат Памучни Пижами, 4-Пакет, Големини Месеци-5T

Гербер Бебе И Мало Девојче Цврсто Вклопуваат Памучни Пижами, 4-Пакет, Големини Месеци-5T

DEN 241.76

Количината на стоката
Това е достапна

Чувајте го вашето малечко стуткано и безбедно цела ноќ со нашите памучни пижами со 4 пакувања. Секој пар пижами за бебиња се направени со мек памук, удобна и дише ткаенина која е совршена за спиење. Нашите пижами се направени со цврсто вклопување за да обезбедат безбеден ноќен сон. Овие пижами за бебиња и мали деца се совршени за сместување на ладно време, бидејќи нозете на нозете додаваат дополнителна топлина за да ги загреат прстите на вашето малечко цела ноќ. Памучните пижами со цврсто вклопување имаат предни патенти, така што промените се полесни од кога било. Патентите имаат безбедносни јазичиња на врвот за да спречат пикање на бебето. Дајте ги ОВИЕ ПЈ како внимателен и практичен подарок. Децата ќе ги сакаат забавните отпечатоци, а родителите и старателите ќе сакаат колку е лесно да се грижат овие пижами. Секое парче во овој комплет може да се пере во машина и да се суши во машина. Овој сет вклучува четири пижами. Вклучува четири пижами со цврсто вклопување. Цврсто вклопување за следење на безбедни прописи за спиење. Предни патенти за лесни промени. Карактеристики една розова пижама со печатење на виножито, една розова пижама со печатење на срцето. Карактеристики една розова пижама со печатење со точки и една сина пижама со печатење на еднорог. Безбедносно јазиче на врвот патент за промовирање на удобност. Машинско перење / сушење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата