.

.

Еко-производи Зелена Лента Ладни Чаши-Фл Оз-Јасна-Полилактична Киселина-Ладен Пијалок

Еко-производи Зелена Лента Ладни Чаши-Фл Оз-Јасна-Полилактична Киселина-Ладен Пијалок

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Еко-Производи Зелена Лента Ладни Чаши - 16 fl oz - 50 / Пакување-Јасна-Полилактична Киселина ( PLA) - Ладен Пијалок. Покажете ја вашата посветеност на зелената боја со обновливи и компостирани ладни чаши. Силните И издржливи Ладни Чаши со Зелена Лента обезбедуваат обновлив начин за заштеда на ресурси без да се загрозат перформансите. Чашите се направени од пла, пластика од растително потекло, така што овие чаши се 100 проценти обновливи и усогласени СО АСТМ. Оваа чаша;ладно;pla;grnstrp;16oz е одлична ставка за чаши за резерви. Тоа е сосема нов предмет што доаѓа до вас спакувани добро и бродови брзо! Еко-пријателски. Обновливи. Силен. Издржлив.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата