.

.

Рико Црна Тонер Кертриџ Замена

Рико Црна Тонер Кертриџ Замена

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Овој Кертриџ ЗА Црн Тонер PCI Ricoh 407319 дава 6.000 страници со покриеност од 5%. Таа е поддржана од Нашата Премиум Фабрика За Ветување 1 Година Директна Гаранција и Гарантирано ќе работи еднакво или подобро од НЕГОВИОТ КОЛЕГА ОЕМ. Квалитет Тоа е ТАА и ГСА Во Согласност. Црн Тонер Кертриџ; дава 6.000 страници со покриеност од 5%; 1 Година Фабричка Директна Гаранција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата