.

.

Вулверин Машки Рајдер Челик-Пети 6 Работни Чизми

Вулверин Машки Рајдер Челик-Пети 6 Работни Чизми

DEN 2239.20

Количината на стоката
Това е достапна

Изградена цврста со атлетско чувство, оваа ЧИЗМА-оценета, челична чизма?s dual Counturwelt® и multishox® конструкцијата се чувствува флексибилно, енергично и удобно додека ви дава мир на умот. Зафатете ги влажните цементни и масни површини со гумен надворешен ѓон отпорен на влечење, лизгање и триење. АСТМ Ф2413-11 м и/75 Ц/75 H. Целосно зрно кожа горниот дел. Дише ЦК мрежа поставата. Флексибилни, атлетски Контура welt® изградба се движи со вас. Отстранлив, целосно перниче вулверин мултишокс® влошка за целодневна удобност и поддршка. Лесен стп среден ѓон. Сигурен зафат од Лизгање, Масло и Отпорни На абразија multishox® lugged гумен надворешен ѓон.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата